Artikelnummer: | BL3001 |
Merk: | Bless |
Product: | Sprankelende rosékleurige edelstalen oorbellen met een ronde open bewerking |
Materiaal: | Edelstaal |
Kleur: | Rosékleurig |
Type: | Oorhanger |
Lengte oorbel (mm): | 60 |
Breedte oorbel (mm): | 50 |
Deze rosékleurige oorbellen van My Bendel zijn ideaal om elke feestelijke look af te maken. Ze bestaan uit een steker van edelstaal met daaraan een ronde hanger die een open bewerking heeft met een sprankelend effect wanneer hier licht op valt. De oorbellen voelen licht aan. De oorbellen accentueren het gezicht op een stijlvolle manier en door het opvallende ontwerp is het sieraad het perfecte finishing touch voor een leuk avondje uit of gewoon tijdens een gezellig etentje met vrienden. Let op: oorbellen kunnen i.v.m. hygiëne niet geruild of geretourneerd worden!
Kenmerken van deze My Bendel BL3001 rosékleurige oorbellen
Onderhoud
Tips om het sieraad mooi te houden: eerst parfum op, dan sieraad om; doe het sieraad af bij sporten; en maak het sieraad schoon met een droge doek.
Sieraden wil je graag mooi houden, zodat je lang plezier ervan kunt hebben. Ga er daarom zorgvuldig mee om. Sieraden moeten ten alle tijde met zorg worden behandeld. Bescherm je sieraad tegen krassen en butsen. Vermijd contact tussen metalen sieraden en harde oppervlakken. Wanneer je sieraad valt kan deze beschadigen. Metalen sieraden verkleuren veel sneller wanneer het in contact komt met middelen zoals parfum, zoute lucht, zwavel, huidcrèmes, haarlak, chloor en zure pH van de huid. De mate van verkleuring (oxidatie) die optreedt is afhankelijk van de huid en onderhoudsgewoonten van de gebruiker. Verkleuring is dus geen productiefout. Doe je sieraden af voordat je gaat douchen, slapen of sporten. Maak ook de sluiting open voordat je een sieraad afdoet en bewaar de sieraden niet in het volle zonlicht. Onze metalen sieraden zijn vaak verguld door middel van een geavanceerde Ion plating (ook wel bekend als PVD). Deze laag zal door het gebruik slijten, wat niet te voorkomen is bij vergulde sieraden.
Verzorgingsadvies:
Kwaliteit
Kwaliteit staat bij My Bendel hoog in het vaandel en daarom maken wij ook geen gebruik van goedkope metalen, zoals bijoux staal, die vaak de huid aantasten of heel snel lelijk worden. Edelstaal is net als zilver hypoallergeen en bevat geen nikkel. Het voordeel van edelstaal t.o.v. zilver is dat het niet zwart wordt, minder krast, blijft glanzen en goed tegen water kan. Alle sieraden worden met de hand in elkaar gezet en gecontroleerd op productie fouten. Om er zeker van te zijn dat kettingen en armbanden niet losraken heeft My Bendel gekozen voor het duurdere lastechniek. Omdat wij geloven in onze kwaliteit geeft My Bendel maar liefst 2 jaar garantie op productiefouten.
Plating
Voor de (rosé-) goud gekleurde sieraden gebruikt My Bendel ook het mooie edelstaal als basis met daarop een extra dikke plating (coating) die aangebracht wordt door middel van de beste moderne PVD (ION) techniek. Een werkwijze die ook wordt toegepast bij de horloges van betere kwaliteit. Hierdoor blijven onze rosé- en goudkleurige sieraden 5 tot 8 maal langer mooi dan bij andere verguldingstechnieken. Op de plating geeft My Bendel 6 maanden garantie.
Garantie
Om aanspraak te maken op de My Bendel garantie, stuur je het sieraad met de officiële aankoopnota terug naar onze klantenservice ter beoordeling. (link: https://www.mybendel.com/service/) Binnen 5 werkdagen beoordelen wij of je klacht binnen de garantie valt. Wanneer een klacht of defect binnen de garantie valt, zal het door My Bendel worden gerepareerd of vervangen. Indien het product niet meer in ons assortiment is krijg je een tegoedbon of betalen we het aankoopbedrag terug.
Buiten de garantie valt: